logo strony

Czesław Kazimierek – promocja płyty „EYES OF LOVE”

5 października, godz. 19.00, bilety w cenie 50zł

Wyobraźnia potrafi tworzyć niemożliwe, uchylić furtkę do raju i wyczarować dźwięki godne wieczności. Taka jest muzyka wypływająca spod palców Czesława Kazimierka – polskiego gitarzysty, Tarnogórzanina, który odniósł sukces na skalę międzynarodową, artysty którego wizję muzyczną zrodziła pasja, talent i marzenia. Jego talent pedagogiczny zaowocował powstaniem prywatnej szkoły muzycznej “Kids from the studio “, gdzie przekazuje młodym ludziom tajniki gry na instrumentach, zarażając ich bezgraniczną miłością do muzyki i otwiera wrota do świata sztuki i emocji.  Dotychczas na rynku ukazały się dwa jego albumy: w 2013 roku “Moje Życie” oraz w 2018 “TIME“ , który został zgłoszony do nominacji nagrody Gramy.

Z recenzji jego albumu: “W jego muzyce jest wszystko, co nas otacza, zachwyca i pobudza zmysły, jest świat we wszystkich konfiguracjach, wielowymiarowe istnienie człowieka, poszukiwanie absolutu.”

Latem tego roku wyjdzie nowy album Czesława Kazimierka EYES OF LOVE, który już

– jesienią – 5 października będziemy mogli posłuchać na żywo w Pałacu w Rybnej. Już dzisiaj zapraszamy serdecznie do Pałacu!

Bilety na koncert dostępne na stronie www.palacwrybnej.pl

Skip to content