W ramach cyklu: Śląskie Smyki i goście!

Wystąpią: Aleksandra Pospieszałowska-Skuza – wokal

Kameralny zespół wokalny – In Tempore

Orkiestra Reprezentacyjna Gminy Miasteczko Śląskie

Orkiestra Śląskie Smyki

Bartłomiej Kwiatkowski – chórmistrz

Artur Kulka – dyrygent

Alicja Pacześniak-Słota – dyrygent, prowadzenie. Bilety w cenie 40 zł oraz ulgowy 20zł dostępne na stronie

Pałac widziany z góry

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera,
by nie przegapić żadnych wydarzeń w Pałacu!

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności